Friday Night Funkin': B-Sides

Friday Night Funkin': B-Sides

237,704 Gry

Lubię to.
4.1 - 4,406 Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Udostępnij znajomym
Osiągnięcia i najlepsze wyniki
<
Gra wstrzymana

Jak grać w Friday Night Funkin': B-Sides?

Jeśli jesteś miłośnikiem muzyki i masz rytm w swoim ciele z Friday Night Funkin': B Sides będziesz cieszyć się swoją pasją jak nigdy dotąd! Nadszedł czas, aby mieć wielki czas z tym mod słynnego i uznanego Friday Night Funkin stworzony przez niektórych fanów słynnej gry, w której można sprawdzić swoją wiedzę muzyczną, swój rytm i swoje umiejętności na klawiaturze.

Przygotuj się na potrząsanie swoim szkieletem podczas gdy gra muzyka i pokaż całemu światu, że jesteś szaleńczo zakochany w swojej dziewczynie i że zrobisz wszystko, aby być u jej boku! Wasze rodziny są całkowicie przeciwne temu związkowi w stylu Romea i Julii, i nie ma nic, co można zrobić, aby zmienić ich zdanie, z wyjątkiem jednej rzeczy! Rodzina Twojego ukochanego pasjonuje się muzyką, wszyscy są znanymi na całym świecie artystami rockowymi i pozwoliliby swojej córeczce być w związku tylko z prawdziwym muzykiem. Czas sprawdzić swój talent przed mikrofonem i śpiewać tak długo, aż Twoje struny głosowe nie wytrzymają! Czy uda Ci się zaimponować im raz na zawsze, aby przeżyć wolną i namiętną miłość?

Ciesz się nowym remiksem ich muzyki co tydzień i doświadczyć znacznie bardziej kolorowe postacie dla świeżej i zabawnej przygody, lub jeśli wolisz; cieszyć się starą desaturated wygląd i uczucie gry kompatybilne z innymi modami, ukończyć samouczek, aby dowiedzieć się, jak grać w grę z łatwością i dostać się do zabawy!

Kto stworzył Friday Night Funkin': B-Sides?
Ta gra została stworzona przez NinjaMuffin99, Phantom Arcade i Block, z grafiką autorstwa Evilsk8r i muzyką Kawai Sprite.

Kontrole
  • CANTAR