Fortnite

Fortnite

-

9,309,635 Gry

Lubię to.
4.4 - 165K Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana

Jak grać w Fortnite?

Kamień milowy w świecie gier online multiplayer, FORNITE, dotarł do Minigames. Ostateczny Battle Royale, w który grają teraz miliony graczy na całym świecie. Tutaj można zobaczyć setki gier, które tego dowodzą.

Zagraj w Fortnite i staw czoła milionom graczy z całego świata w grach do 100 osób jednocześnie, w których wygra tylko ostatni stojący. Walczcie bezpośrednio, polując na innych graczy lub ukrywając się i pozwalając im się nawzajem niszczyć.

Battle Royale to gra o przetrwanie, w której grasz samodzielnie lub jako drużyna, przeciwko dużej liczbie wrogich graczy na gigantycznej mapie. Każdy gracz zaczyna od minimalnego zestawu sprzętu i będzie musiał znaleźć lub pożyczyć od pokonanych graczy to, czego potrzebuje, aby wygrać. W międzyczasie, scenariusz powoli się kurczy, zmniejszając pole gry, aby gracze zbierali się i grali przeciwko sobie. Ostatni zawodnik lub drużyna stojąca wygra mecz.

Fortnite łączy mechanikę Battle Royale z mechaniką budowy platform. Możesz zbierać zasoby z mapy, niszcząc prawie wszystko, co znajdziesz, i budować struktury, które pomogą Ci chronić się przed ogniem wroga lub atakiem z wyższej wysokości.

Ile trybów gry znajduje się w Fortnite?

  • Walczcie wszyscy przeciwko wszystkim. Standardowe zasady. Ostatni gracz stojący wygrywa grę.
  • Duety: walczą w parach, losowo połączone lub z przyjaciółmi, jeśli łączą się razem. Standardowe zasady. W tym trybie, jeśli zostaniesz powalony przez przeciwnika, twój partner może cię ożywić. Ostatnia drużyna stojąca wygrywa mecz.
  • Drużyny: walczą w drużynach do 4 graczy, łączą się losowo lub z przyjaciółmi, jeśli łączą się razem. Standardowe zasady. Te same zasady reanimacji kolegów z drużyny, co w przypadku duetów. Ostatnia drużyna stojąca wygrywa mecz.
  • Bitwa drużynowa: Bitwa drużynowa do 20 graczy, z dwóch stron. W tym trybie gry gracz może pojawić się ponownie po wyeliminowaniu i kontynuować grę. Celem tego trybu gry jest osiągnięcie docelowej liczby eliminacji.
  • Battle Lab: Jest to tryb piaskownicy Fortnite'a, w którym gracze mogą ćwiczyć swoje umiejętności budowania, swoje umiejętności strzelania lub swoje strategie. Mają one możliwość swobodnego poruszania się po mapie bez konieczności zmniejszania obszaru gry.
  • Tryb Areny: Działa jako Tryb Konkurencyjny w Fortnite. Zawiera tryby gry Solo, Duos i Squads, ale gracze zostaną nagrodzeni w grach punktami, które pomogą im zakwalifikować się do różnych oficjalnych lig, a także dostępem do cotygodniowych turniejów Epic Games.
  • Fiesta Royale: Tryb, w którym wszystkie zabójcze bronie z oryginalnych trybów zostały usunięte i zastąpione przez broń paintballową i różne nieśmiercionośne przedmioty. Usunięto mechanikę budowlaną i promowane są nowe działania, takie jak Quad Riding i Boat Racing.

Kto stworzył Fortnite?

Został on stworzony przez Epic Games w 2011 roku, pierwotnie miał być połączeniem gier Minecraft i Left 4 Dead, w których gracze współpracują w poszukiwaniu zasobów, budowaniu fortyfikacji, pułapek i broni oraz przetrwaniu ataków potworów.
Podczas swojego rozwoju, PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) został wydany i w bardzo krótkim czasie zdobył wielkie uznanie krytyków i numery graczy. Twórcy Fortnite zauważyli, że rozgrywkę Battle Royale można łatwo dostosować do ich istniejącej platformy, dlatego po kilku miesiącach rozwoju ogłosili Fornite: Battle Royale w 2017 roku. Od tego czasu stała się ona niezwykle popularną grą, która na co dzień przyciąga ludzi w każdym wieku i jest stale aktualizowana o nowe wydarzenia, funkcje dostosowywania i broń. Jest to jedna z najbardziej popularnych gier na platformach Twitch i Youtube.
Fortnite jest dostępny dla każdej platformy, którą można sobie wyobrazić: PC, Mac, Playstation, Xbox, Nintendo Switch i mobile, iOS i Android - upewniając się, że nikt nie jest pozostawiony z gry!

Próbowałeś już Fortnite? Na co czekasz?

Minitorneos, chat & make friends

Tagi