Duck Life

Duck Life

10,870 Gry

Lubię to.
4.1 - 174 Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Osiągnięcia i najlepsze wyniki
Gra wstrzymana
Zagraj

Jak grać w Duck Life?

Jest to pierwsza gra Duck Life, w której masz ogromną farmę i zarabiasz dużo pieniędzy, ale pewnego dnia nadchodzi tornado i wszystko niszczy. Jedyną rzeczą, która przetrwała, jest kacze jajo.

Twoim zadaniem jest wyszkolenie tego kaczątka, aby stało się kaczką wyścigową i zarobiło wystarczająco dużo pieniędzy, aby odbudować farmę.

Duck Life zaczęło się jako prosta gra Flash. Z czasem stała się ogromnym hitem i doczekała się licznych kontynuacji.

Jak grać w Duck Life?

Duck Life to bardzo łatwa do zrozumienia gra. Aby wygrać grę, musisz pokonać inne kaczki w serii wyścigów, ale zanim to zrobisz, musisz trenować swoje trzy umiejętności: bieganie, latanie i pływanie. Dla każdej z kategorii treningu dostępna jest mini-gra, w którą grasz, aby zwiększyć swój poziom umiejętności.

W przypadku treningu biegowego wystarczy nacisnąć spację, aby przeskoczyć nad piłkami, które toczą się w twoją stronę. Aby trenować latanie, użyj strzałki w lewo, aby polecieć w górę i strzałki w prawo, aby polecieć w dół. Leć jak najdalej i zbierz jak najwięcej monet, zanim skończy się czas. Wreszcie, trening pływacki jest najbardziej złożony. Podczas pływania w zbiorniku wodnym napotkasz wiele przeszkód. Mogą to być skały, wyspy, łodzie, statki, łodzie, a nawet góry lodowe. W zależności od przeszkody, będziesz musiał ją przeskoczyć lub przepłynąć pod nią.

Jest jeszcze kilka rzeczy, o których należy pamiętać przed rozpoczęciem wyścigu. Po pierwsze, musisz upewnić się, że masz wysoki poziom energii, w przeciwnym razie twoje kaczątko może upaść! Nakarm swoją kaczkę superenergetycznymi nasionami energii (fioletowymi), aby była silniejsza. Musisz je kupić w sklepie za monety, które zdobywasz w mini-grach i wygrywając wyścigi.

Jak dostosować swoją kaczkę:

Jeśli masz wystarczająco dużo monet w banku, możesz dostosować swoją kaczkę i uczynić ją wyjątkową. Możesz zmienić kolor na żywy czerwony lub chłodny niebieski. Załóż czapkę na swoją kaczkę, aby uzyskać dodatkowy styl, od głupiego kapelusza ze śmigłem po fioletowe kolczaste włosy.

Czy potrzebuję Flasha, aby zagrać w Duck Life?

Nie, Adobe Flash Player nie jest już wymagany do grania w Duck Life i jego kontynuacje. Graj we wszystkie gry Duck Life bez Flasha za darmo na Grymini.pl.

Kto stworzył Duck Life?

Wix Games stworzyło tę zabawną grę menedżerską 28 lutego 2010 roku, znaną również jako Duck Life: Origin lub Duck Life 1.

Ciesz się najpopularniejszą kaczką w Internecie!

Duck Life można znaleźć również na tych platformach:

Kontrole
  • STEROWANIE
  • WYBIERZ

Minitorneos, chat & make friends

Tagi