Akinator

Akinator

5,721,226 Gry

Lubię to.
4.2 - 19K Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana

Jak grać w Akinator?

Słynny Akinator przybył do Minigames, aby spróbować pokonać go w jego własnej grze. Geniusz zada Ci do 25 pytań, aby spróbować odgadnąć charakter, prawdziwy lub fikcyjny, lub zwierzę, które masz na myśli. Odpowiedź: Tak, Nie, nie wiem, Prawdopodobnie lub Prawdopodobnie Nie i w zależności od Twoich odpowiedzi opcje zostaną zredukowane.
Jestem pewien, że Akinator łatwo cię pokona, ale jeśli nie, to gratuluję, świetnie się spisałeś! Możesz również dodać swoją postać lub zwierzę, aby Akinator mógł je odgadnąć następnym razem.

Jak naprawdę działa Akinator?

Pomijając fakt, że Akinator może mieć nadprzyrodzone moce i żyć w lampie, jego twórcy twierdzą, że wszystko to dzięki tajnemu algorytmowi, którym nie są skłonni się podzielić, i że znajduje odpowiedni charakter z odpowiedzi wszystkich graczy, którzy zakwestionowali Akinator od czasu jego powstania. Ten tajemniczy program posiada ogromną bazę danych postaci, z których większość jest dodawana przez samych graczy. Kiedy użytkownik odpowiada na pytania, system daje każdej z nich wynik, w zależności od odpowiedzi: Tak, Nie, nie wiem, Prawdopodobnie lub Prawdopodobnie Nie.
Jeśli program odgadnie Twoją postać, Twoje odpowiedzi i wynik, jaki uzyskał, są przechowywane w danych tej postaci, a następnym razem, gdy ktoś będzie szukał tej postaci, Akinator znajdzie go łatwiej. \Pero, jeśli uda ci się wygrać program, system zapisze twoją postać, twoje pytania i wynik w nowym wpisie do swojej bazy danych. Kiedy ktoś cię znowu będzie szukał, Akinator na pewno przeczyta twój umysł i zgadnie.

Kto stworzył Akinator Genio?

Został on opracowany w 2007 roku przez dwóch francuskich programistów, Jeffa Deleau i Arnauda Magreta, tworząc bardziej interaktywną wersję online klasycznej gry planszowej Guess Who? To właśnie wtedy zaczął przechowywać dane o rozgrywanych grach, aż w 2008 roku stał się znany na całym świecie, kiedy to stał się wirusowy. Dziś gra ma swoją własną aplikację, z możliwością tworzenia profilu użytkownika, uczestniczenia w wyzwaniach, wypróbowywania nowych tematów do wyszukiwania i pojawiania się w rankingach. Aplikacja jest dostępna dla systemów Android i iOS.

Teraz, gdy wiesz już wszystko o Akinatorze, czy odważysz się go wyzwać?

Kontrole
  • WYBIERZ

Minitorneos, chat & make friends

Tagi