Slope

Slope

1,927,855 Gry

Lubię to.
4 - 8,006 Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana

Jak grać w Slope?

Lubisz gry pełne akcji i zabawy? Wypróbuj Slope po angielsku! Poprowadź piłkę przez trudne trasy, aby pokonać jak największą odległość i przygotuj się na pokaz swoich umiejętności i pobicie wysokiego wyniku!

Zasady gry Slope

Chociaż możliwe jest granie za pomocą innych kombinacji klawiszy, najlepsza opcja jest również najbardziej oczywista: używaj klawiszy strzałek, aby poruszać się tam, gdzie jest to potrzebne. Pozostałe opcje to q i a (ruch w lewo) oraz e i d (ruch w prawo).
Twoim zadaniem jest kierowanie kulką tak, aby poruszała się do przodu, unikając wpadnięcia do pustej przestrzeni lub uderzenia w granice i przeszkody (pokazane na czerwono), które się pojawią. Pamiętaj, że możesz ominąć tunele na górze, ponieważ mają one granice krajobrazu.
W miarę postępów będziesz dodawać sekundy i punkty. Twoim zadaniem jest zdobycie jak największej liczby punktów. Jednak gra nie będzie tego ułatwiać, ponieważ prędkość wzrośnie i pojawią się ruchome przeszkody.

Sztuczki do gry w Slope

Klucze do Slope w języku angielskim są następujące:

 • Przewiduj przeszkody. Zawsze, gdy to możliwe, patrz na to, co jest przed tobą, aby nie być zmuszonym do nagłego działania.
 • Wykonuj płynne skręty, gdy tylko pozwala na to teren. Zacznij skręcać tak szybko, jak to możliwe.
 • Naucz się kontrolować łódź. Wymaga to niewielkiej korekty w momencie lądowania.
 • Zmierz prędkość. Wraz ze wzrostem prędkości zakręty muszą być wykonywane wcześniej.

Idealna gra dla miłośników adrenaliny

Slope ma czysto dyskotekową ścieżkę dźwiękową i atmosferę. Jej głównym założeniem jest to, aby gracz mógł się zrelaksować i uwolnić trochę adrenaliny, jednocześnie testując swój refleks. Podróż nie ma końca: naucz się tolerować uderzenia jako część doświadczenia.

Kto stworzył Slope io?

Slope został opracowany i dystrybuowany przez Y8 Games, które jest częścią firmy Y8. Firma została założona w 2006 roku z zamiarem tworzenia małych gier na telefony komórkowe i przeglądarki internetowe. Następnie stworzyli portal, który miał funkcjonować jako sieć społecznościowa dla graczy online z całego świata. W którym mali deweloperzy mają możliwość dzielenia się swoją pracą i otrzymywania informacji zwrotnych od społeczności.
Gra Slope została również wprowadzona na rynek dla platform Android.

Inne wersje Slope

W Slope można grać bez pobierania na Minigames lub w oficjalnych wersjach na Androida (APK). Niektóre z najczęściej granych wersji to: Slope 2, Slope Extra, Slippery Slope, Slope Tunnel lub Slope Run. Którą z nich odważysz się wypróbować?

Kontrole
 • STEROWANIE

Gry

Nie ma jeszcze żadnych gier

Minitorneos, chat & make friends

Tagi

🕹️ Które gry są podobne do Slope?

 1. Run 3
 2. Speedy Ball
 3. Slope 2
 4. Sky Trip
 5. Slope 3

🔥 Jakie są najczęściej grane gry podobne do Slope?

 1. Friday Night Funkin'
 2. Granny
 3. Google Snake
 4. Geometry Dash
 5. Toca Life World