Metal Slug

Metal Slug

2,761,668 Gry

Lubię to.
3.9 - 26K Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana

Jak grać w Metal Slug?

Metal Slug, klasyk maszyn arcade Neo-Geo, pojawia się w wersji przeglądarkowej na Minigames w całej swojej okazałości. Przeżyj najbardziej zacięte bitwy, walcz z najbardziej przerażającymi maszynami wojennymi i pokonaj niezliczone fale wrogów. Ciesz się szczegółową pikselową grafiką i wspaniałą rozgrywką. Wybierz swojego żołnierza, przeładuj broń i ruszaj na pole bitwy. Czy dasz radę pokonać wszystkich wrogów?

Jak grać w Metal Slug?

Metal Slug stawia Cię w roli 4 doświadczonych żołnierzy: Marco, Tarma, Fio i Eri. I będziesz musiał stawić czoła ogromnym falom wrogich żołnierzy i pojazdów, które będziesz musiał pokonać, aby dotrzeć do końca każdej misji. Aby rozpocząć grę wciśnij "Enter" i wybierz czy chcesz grać sam czy z partnerem. Po rozpoczęciu misji, użyj klawiszy strzałek na klawiaturze, aby poruszać swoją postać i kierować jej strzałami i skokami. Aby skoczyć, naciśnij klawisz "X", aby strzelać użyj klawisza "S", a aby rzucać granatami, użyj klawisza "Z".

Potrzebujesz wskazówek, jak stać się lepszym w Metal Slug?

Podczas używania czołgu możesz zmieniać kąt ostrzału, wykorzystując nachylenie terenu. Nie marnuj amunicji na osłoniętych żołnierzy, możesz ich łatwo załatwić atakami wręcz. Kiedy sprawy stają się chaotyczne, zrób sobie przerwę i pomyśl o swoim następnym ruchu, masz wystarczająco dużo czasu i na pewno znajdziesz sposób na rozwiązanie sytuacji. Czasami pojawiają się grupy helikopterów z czerwonym na czele. Zastrzel tego pierwszego, aby zniszczyć je wszystkie w łańcuchu. I nie zapomnij, że twoja postać może strzelać w dół, jeśli skoczysz i naciśnij "w dół" na krzyżaku podczas strzelania.

Kto stworzył oryginalnego Metal Sluga?

Metal Slug to gra należąca do gatunku "run and gun" oraz "shoot'em up". Została opracowana przez SNK i wydana w 1996 roku na maszyny arcade Neo-Geo. Została ona później zaadaptowana na konsole Sega Saturn i Playstation. Od tego czasu ukazało się prawie 30 wersji tej uznanej gry.

Kontrole
  • STEROWANIE
  • s STRZELANIE
  • z GRANADA
  • x SKAKANIE

Minitorneos, chat & make friends

Tagi