Happy Wheels

Happy Wheels

39,255,153 Gry

Lubię to.
4.1 - 272K Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana
Zagraj

Jak grać w Happy Wheels?

Happy Wheels, najbardziej popularna krwawa gra w Internecie, jest wreszcie w Mini-Games.

W tej krwawej przygodzie, opartej na fizyce ragdoll, będziesz musiał wybrać pomiędzy serią unikalnych postaci i ich szalonych środków transportu, aby dotrzeć do mety w każdym scenariuszu.

W tej wersji, masz do dyspozycji

 • Facet na wózku inwalidzkim
 • Segway Guy
 • Nieodpowiedzialny tata
 • Efektywny kupujący

Ale uważajcie, to nie będzie spacer po parku. Setki ostrzy, min, pułapek i upadków są gotowe rozerwać cię na strzępy po drodze lub przynajmniej wyciągnąć z ciebie dobry kawałek. Czy będziesz w stanie osiągnąć swoje cele bez utraty żadnej z twoich kończyn?

Happy Wheels Poziomy
Happy Wheels przynosi wiele poziomów, aby sprawdzić swoje umiejętności, ale jeśli jesteś trochę zardzewiały, gra zawiera jedną z największych społeczności twórców poziomów w grach przeglądarkowych. Liczba wyzwań, którymi dysponujecie, jest praktycznie nieskończona.

Zostałeś zainspirowany i przekroczyłeś pewien poziom w sposób epicki? Możesz przeżyć swoje najlepsze chwile, a może te najbardziej krwiożercze. Happy Wheels oferuje możliwość załadowania powtórek swoich prób do poziomu w grze.

Cechy charakterystyczne Happy Wheels:

 • Ponad 60 unikalnych i wymagających poziomów
 • Śmiertelne przeszkody: kilofy, miny, kule wrakowe, harpuny i wiele innych
 • Gładka i realistyczna fizyka

Jak trzymać się Happy Wheels?
Jeśli grasz w Happy Wheels od dłuższego czasu, wiesz, że trzymanie się różnych przedmiotów jest niezbędne do pokonania wielu poziomów. Z Minigames chcemy ci pomóc w tej mini sztuczce: aby się trzymać, musisz wykorzystać przestrzeń.

Kto stworzył grę Happy Wheels?
Happy Wheels został stworzony przez Jima Bonnaci'ego, niezależnego twórcę gry, w 2006 roku, działającego jako programista i artysta gry. Jego inspiracją były inne gry przeglądarkowe oparte na fizyce ragdoll. Według jego słów, największą trudnością, jaką napotkał w rozwoju gry, było uczynienie gry, w której gracz umiera tak wiele razy i w tak krwawy sposób, przyjemnym doświadczeniem. W 2015 roku gra została wydana na iOS, ale na Androida trwało to trochę dłużej (2020). Ciekawostką jest, że ten film ze słynnego Youtubera PewDiePie, z 30 milionami sztuk, jest jednym z najczęściej odwiedzanych na Youtubie. Niesamowite, prawda?

Jak grać w Happy Wheels
Każda postać w świecie Happy Wheels ma specjalne postaci, które musisz opanować, zanim będziesz mógł w nie grać. W trakcie opanowania specjalnych ruchów swojej ulubionej postaci, będziesz w stanie pokonać różne przeszkody po drodze. Oto lista specjalnych umiejętności bohaterów Happy Wheels:

 • Facet na wózku inwalidzkim: Naciśnij przycisk Shift & Ctrl, aby obrócić strumień i naciśnij spację, aby strzelić.
 • Segway Guy: Naciśnij spację, aby przeskoczyć i naciśnij przycisk Shift & Ctrl, aby zmienić pozycję.
 • Nieodpowiedzialny Tata/Mama: Naciśnij spację, aby zatrzymać się i naciśnij przycisk Shift & Ctrl, aby wyrzucić poszczególnych jeźdźców, naciśnij przycisk C, aby przełączyć się na dziecko.
 • Effective Shopper: Naciśnij spację, aby przeskoczyć.
 • Pogostick Man: przytrzymaj spację, aby załadować większe odbicie, naciśnij przycisk Shift & Ctrl, aby zmienić pozycję.
 • Para motorowerów: Naciśnij spację, aby zwiększyć prędkość, naciśnij przycisk Ctrl, aby zahamować, naciśnij przycisk Shift, aby wysunąć kobietę, naciśnij przycisk C, aby przełączyć aparat na kobietę.
 • Kosiarz: Naciśnij spację, aby skoczyć.
 • Explorer Guy (w minecartcie): Naciśnij przycisk Shift i Ctrl, aby przechylić, a następnie przytrzymaj spację, aby przymocować wózek do szyn.
 • Helicopter Man: Naciśnij spację, aby zwolnić magnes, Naciśnij przycisk Shift & Ctrl, aby go podnieść i opuścić.
 • Święty Mikołaj: Naciśnij spację, aby unosić się na wodzie, a przycisk Shift, aby zwolnić elfy po zranieniu, naciśnij przycisk C, aby przełączyć aparat na elfy.

Jak trzymać się Happy Wheels:
Używasz spacji, albo spacji, żeby trzymać się rzeczy.

Wyreguluj kask i przygotuj wózek inwalidzki, osiągnięcie celu w jednym kawałku nie będzie łatwe.

Chcesz poprawić swoją grę w Happy Wheels?

Idź powoli, gdy zaczynasz poziomy lub jeśli jest to pierwszy raz, gdy próbujesz przejść jeden z nich. Istnieje wiele ukrytych pułapek i najlepszym sposobem na ich uniknięcie jest spokojne podchodzenie do nich, dopóki nie poznasz ich położenia i działania. Dobrze wykorzystaj też kontrolę nad rolkami, pomogą ci one, gdy wypadniesz z kontroli i będziesz mógł gładko i bezpiecznie wylądować. Uważaj na głowę, to najważniejsza część ciała i najbardziej prawdopodobne, że zostaniesz trafiony w Happy Wheels. Powtarzaj poziomy, aby znaleźć najlepszą trasę i znaleźć wszystkie pułapki. Tylko dzięki praktyce możesz być najlepszy w Happy Wheels.

Nie wiesz jak kontynuować w Happy Wheels?

Nie martw się, w Happy Wheels nie musisz wykonywać poleceń ani odblokowywać poziomów, aby w nie zagrać. Będziesz miał wszystkie poziomy do dyspozycji od początku, chociaż jeśli jesteś początkującym graczem, najlepiej zacząć od najprostszych poziomów, aby przyzwyczaić się do gry i kontroli.

Czy wiesz, że Happy Wheels jest zaprogramowane z fizyką ragdoll?

Fizyka ragdoll pozwala na stworzenie struktury, która utrzymuje ciało postaci, tak jakby to był szkielet. Tworzy go szereg sztywnych ciał połączonych niewidzialnymi sznurkami, które sprawiają, że nasza postać w momencie śmierci zachowuje się jak prawdziwe ciało.

Happy Wheels można znaleźć również na tych platformach:

Kontrole
 • STEROWANIE
 • ACCIÓN PRIMARIA
 • ACCIÓN SECUNDARIA
 • z ABANDONAR VEHÍCULO

Minitorneos, chat & make friends

Tagi