FNF Pokepasta Perdition

FNF Pokepasta Perdition

8,579 Gry

Lubię to.
4.7 - 72 Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana

Jak grać w FNF Pokepasta Perdition?

FNF Pokepasta Perdition zaprasza nas do odkrywania najdziwniejszych i najbardziej znanych postaci z uniwersum Pokémon, a w szczególności z wersji Fire Red, wraz z naszym drogim przyjacielem Boyfriendem, który zanurzy się w tej wspaniałej oryginalnej przygodzie z czerwoną grafiką i mnóstwem emocji.

Czy jesteś gotowy, aby pokazać swój rytm i naprawdę dobrze się bawić? Podczas pierwszych dwóch bitew rapowych Boyfriend rzuci wyzwanie Stevenowi Stoughtonowi, głównemu bohaterowi Pokémon Strangled Red, a po tym automatycznie nastąpi kolejne wyzwanie w uniwersum Pokémon Creepy Black, w którym dwaj antagoniści tej wersji zmierzą się ze sobą w czarno-białej scenie w stylu pixel art. Uważaj na strachy, które staną ci na drodze i zakończ tydzień śpiewając przeciwko Glitchy Red, kolejnej tajemniczej postaci z creepypasty! Powodzenia...

Kto stworzył FNF Pokepasta Perdition?

Ta gra została stworzona przez BreezyMelee, BAnims, Trikunari, Henry, GhostieTeef, Stuffy, Starryidol, Waker6081, BeffingtoN, Libur_yokoyama, SilverRival, Rivermusic i Terdlestuff.

Kontrole
  • CANTAR
  • START

Minitorneos, chat & make friends

Tagi