Crash Dad's Car - Real Simulator

Crash Dad's Car - Real Simulator

-

22,963 Gry

Lubię to.
5 - 275 Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana

Jak grać w Crash Dad's Car - Real Simulator?

Crash Dad's Car to superrealistyczna gra samochodowa.

Jeśli lubisz szybkie wyścigi, intensywne przyspieszenie i dreszczyk emocji związany z podtlenkiem azotu, ta gra jest idealna dla Ciebie. Dołącz do pełnej akcji przygody rozbijania samochodów z przyjaciółmi i rywalami.

Doświadcz superrealistycznej fizyki, biorąc udział w najlepszej grze samochodowej, której celem jest rozbijanie fajnych samochodów do syta. Poczuj wrażenie realistycznej jazdy, podobnej do symulatorów jazdy, kontrolując różne pojazdy, w tym samochody osobowe, ciężarówki i samochody typu muscle car.

Ciesz się emocjami niszczenia kultowych rosyjskich Dżigów, potężnych amerykańskich Muscle Cars i eleganckich europejskich samochodów sportowych, korzystając z szerokiej gamy akcesoriów i pułapek dostępnych w naszej grze.

Każdy pojazd ma swoją własną charakterystykę i może być uszkodzony i zniszczony na różne sposoby, dodając emocji i różnorodności do gry. Nieustannie pracujemy nad rozwojem trybu wieloosobowego, który pozwoli ci rozbijać samochody rywali w czasie rzeczywistym i rywalizować z innymi graczami z całego świata. A co najlepsze? Destrukcję możesz rozpocząć od radzieckiej maszyny zniszczenia Russian Iron, która już czeka na ciebie w garażu.

Kto opracował Crash Dad's Car?

AA2G1LtdS opracowało tę grę samochodową.

Gry

Nie ma jeszcze żadnych gier

Minitorneos, chat & make friends

Tagi

❤️ Jakie są najnowsze Gry samochodowe podobne do Crash Dad's Car - Real Simulator?

  1. Rally Racer Dirt
  2. Race Master 3D
  3. Toy Car in Room
  4. Vehicle Crash Test
  5. Crazy Descent: Race

🔥 Jakie są najczęściej grane gry podobne do Crash Dad's Car - Real Simulator?

  1. Super Mario Kart
  2. Mario Kart 64
  3. Traffic Tour
  4. Driver Mad 2
  5. Traffic Jam 3D