Suika Game

Suika Game

2,527,301 Gry

Lubię to.
4 - 16K Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana
Zagraj

Jak grać w Suika Game?

Być może widzieliście streamerów grających w coś, co zostało nazwane "najtrudniejszą grą w Japonii", Suika Game lub znaną również na Zachodzie jako Watermelon Game, grę, w której upuszczasz owoce, aby dopasować je w sposób podobny do 2048 roku, aż skończy ci się miejsce.

Celem Suika Game lub Watermelon Game jest dopasowanie owoców, aż dotrzesz do największego z nich, arbuza. Brzmi prosto, ale takie nie jest!

Dlaczego Suika Game stała się tak popularna?

Suika Game to jedna z gier, które stały się obecnie modne. Ma tryb podobny do łamigłówek. Polega na łączeniu owoców tego samego typu w celu uzyskania większego owocu, aż do osiągnięcia arbuza. Najtrudniejsze jest to, że te kombinacje muszą być wykonane w małym pojemniku, w którym owoce są ułożone jeden na drugim. Codziennie gra w nią wielu streamerów z całego świata. Gra jest bardzo uzależniająca, ponieważ jest tak prosta do zrozumienia i ma pewne komplikacje, ale nie do tego stopnia, aby cię frustrować, ale do tego stopnia, że masz ochotę grać raz po raz, aby uzyskać lepszy wynik. Jej prostota i zdolność do stymulowania ducha rywalizacji jest tym, co czyni ją grą chwili.

Gdzie mogę zagrać w grę Suika?

Jest tak sławna, że dostępna jest nawet na platformę Switch. Jednak możesz również zagrać w grę Suika na PC tutaj na Grymini, ważne jest, abyś wiedział, że możesz bawić się grą Suika online natychmiast, nie będziesz musiał pobierać gry na swój komputer lub laptop, ani martwić się o problemy z kompatybilnością, jeśli masz system Windows, Mac lub Linux. Co więcej, możesz cieszyć się grą Suika za darmo. Nie ma oficjalnej aplikacji do gry na Androida lub iOS.

Kody do gry Suika online

W grze Suika istnieje kilka wskazówek i sztuczek, których możesz użyć, aby poprawić swój wynik. Niektóre rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed rozpoczęciem gry to:

  • Naucz się prawidłowej kolejności, w jakiej ewoluują owoce.
  • Układaj duże owoce na dole, a małe na górze. I jeśli to możliwe, nie pozwól, aby małe owoce dotarły do dna, gdy pojemnik jest już w ponad połowie pełny.
  • Na początku gry, gdy pojemnik jest pusty, spróbuj umieścić każdy owoc obok najbardziej bezpośredniego owocu, którym stanie się po połączeniu. W ten sposób, dzięki bliskości, będziesz w stanie łatwiej łączyć kolejne owoce.
  • Zawsze starannie planuj swoją strategię w zależności od następnego owocu, który otrzymasz.

Kto stworzył grę Suika?

Aladdin X opracował tę zabawną grę. Jeśli ci się spodobała, możesz wypróbować: Suika Kittens, Suika Game: Watermelon, Suika Game: Fruit Merge, Suika Shapes, Suika Zoo Drop lub Suika Anime Balls Mixer.

Suika Game można znaleźć również na tych platformach:

Kontrole
  • WYBIERZ

Minitorneos, chat & make friends

Tagi