Rollem.io

Rollem.io

-

21,058 Gry

Lubię to.
4.5 - 335 Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Udostępnij znajomym
Osiągnięcia i najlepsze wyniki
Gra wstrzymana

Jak grać w Rollem.io?

Rollem.io to darmowa gra typu IO. Jeśli kochasz zwierzęta, zwłaszcza te małe futrzane, kochające małe kulki futra zwane chomikami, pokochasz bohaterów tej wieloosobowej gry online io.

Urocze chomiki, unikalne środowisko i kontrola oparta na umiejętnościach - wszystko to składa się na najbardziej uroczą grę io w historii. Przygotuj się na niespotykaną dotąd przygodę, gdy będziesz podnosić poziom swojego chomika i odblokowywać nowe przedmioty, aby uczynić go swoim własnym, niepowtarzalnym chomikiem!

Rollem.io to wieloosobowa gra wyścigowa online, w której ścigasz się z ludźmi z całego świata i próbujesz pobić rekord najszybszego czasu na każdym poziomie!

Czy zauważyłeś, ile złotych monet przypada na jeden poziom? Upewnij się, że zbierzesz ich jak najwięcej, ponieważ w sklepie w grze możesz odblokować skórki i efekty, które sprawią, że Twój chomik będzie wyglądał bardziej niepowtarzalnie; niektóre skórki i efekty są limitowane i ekskluzywne, więc miej się na baczności!

Uważaj na te huśtające się młoty, które wybiją cię z drogi, abyś spadł i musiał zacząć od początku, użyj wentylatorów i sprężyn, aby dostać się do wyższych miejsc w poziomach, gdzie może być więcej złotych monet do zebrania, a może nawet cel poziomu! Poziomy w tej grze online są trudne, więc należy również zawsze patrzeć, gdzie idziesz, bo nie może być dziury lub inne przeszkody na drodze, które spowalniają lub uniemożliwią Ci ukończenie poziomu. Skok, unik i dash jak zrobić drogę przez podczas oglądania innych graczy nie i upadku, co zabawa!

Zauważ, że za każdym razem, gdy gra się kończy, pojawia się Twoja pozycja w rankingu światowym, oznacza to, że gra jest również konkurencyjna, a Twoje imię może pojawić się w rankingu światowym znalezionym w menu, a jeśli jesteś wystarczająco dobry, możesz być w stanie utrwalić tam swoje imię, nie tylko to; jeśli pobijesz rekordowy czas na dowolnym poziomie, Twoje imię zostanie wyświetlone na tablicy liderów w obszarze tarła. Ale nie przestawaj, bo inni ludzie będą próbowali pobić Twój czas i wykopać Cię z listy. Jak długo wytrzymasz?

Istnieje również edytor poziomów, więc jeśli jesteś kreatywną osobą, możesz spróbować stworzyć swoje własne poziomy, które zostaną automatycznie dodane do gry, aby gracze mogli się na nich ścigać! W Rollem.io można grać w każdej przeglądarce, na komputerze lub na urządzeniach mobilnych, nie zapomnij wypróbować, bo możesz przegapić niesamowite wrażenia z gry!

Nie będę stale kradł twojej uwagi, baw się ze swoim uroczym chomikiem, ścigaj się z nim razem z innymi ludźmi online, a co najważniejsze, ciesz się!

Kto stworzył Rollem.io?
Ta gra została stworzona przez Sakigames.

Kontrole
 • STEROWANIE
 • WYBIERZ
 • GIRAR

🕹️ Które gry są podobne do Rollem.io?

 1. Hungry Shark Arena
 2. Sea Guys
 3. Pole Vault Jump
 4. BabyShark.io
 5. Drifting 3D.io

❤️ Jakie są najnowsze Gry dla dzieci podobne do Rollem.io?

 1. Friday Night Funkin’ LEGO
 2. Heart Star
 3. Daddy Rabbit Zombie Farm
 4. Hula Hoops Rush
 5. Triangle Run