Friday Night Funkin'

Friday Night Funkin'

4,856,265 Gry

Lubię to.
4.1 - 96K Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Udostępnij znajomym
Osiągnięcia i najlepsze wyniki
<
Gra wstrzymana

Jak grać w Friday Night Funkin'?

Friday Night Funkin' to zabawna i wyjątkowa muzyczna gra rytmiczna, w której sprawdzisz swoją wiedzę muzyczną i refleks. Próbujesz pocałować swoją dziewczynę, bo to jest to, czego pragniesz najbardziej na świecie, ale jej zły ojciec nie pozwala ci się do niej zbliżyć, a jego jedynym zamiarem jest zakończyć twoje życie, aby chronić swoją małą dziewczynkę.

Ale masz małą szansę na spełnienie swojego marzenia! Jej ojciec jest byłą gwiazdą rocka, więc jedynym sposobem, aby dostać się do jej serca i uratować swoje życie jest moc muzyki - postaraj się zagrać wszystkie nuty w odpowiednim czasie, aby zdobyć wystarczającą ilość punktów i wygrać grę!

Czy wiesz jak grać w Friday Night Funkin'?

Najpierw musisz ukończyć poziom samouczka, rozpocząć postępy w fabule lub przejść do trybu swobodnej gry i zagrać przeciwko dowolnej postaci z fabuły gry. W trybie fabularnym możesz ustawić poziom trudności, który najlepiej pasuje do Twoich umiejętności. Gra zawiera wiele świeżych i oryginalnych utworów do gry, od łatwych do trudnych.

Kto stworzył Friday Night Funkin'?

Ta gra została opracowana przez NinjaMuffin99, PhantomArcade3K i Evilsk8r zrobił Art i muzyka jest przez Kawaisprite. Pod tym linkiem na itch.io możecie wesprzeć twórców.

*Nowa aktualizacja: Teraz możesz grać w Friday Night Funkin' (FNF MOBILE) z telefonu komórkowego, dowolnego urządzenia lub tabletu! Pokaż, jaki masz w sobie rytm.

Kontrole
  • RITMO
  • START