Friday Night Funkin' vs Sonk.rom

Friday Night Funkin' vs Sonk.rom

103,312 Gry

Lubię to.
4 - 826 Głosy
Mee
Dodaj do ulubionych
Gra wstrzymana

Jak grać w Friday Night Funkin' vs Sonk.rom?

FNF vs Sonk.rom to jednopiosenkowy mod Friday Night Funkin' o pewnym hakerze znanym jako Sonk. Bądź ostrożny i nie daj się zhakować swojemu komputerowi!

Chłopak był na ulicy, gdy znalazł w śmietniku laptopa z systemem Windows 95, więc zabrał go do domu i włączył komputer. Kiedy był na pulpicie, mały facet zwany Sonk (Pełna nazwa Sonk.rom), wydaje się, że poprzedni właściciel laptopa był przyjacielem twórcy Sonk romhack i dostał plik, który kiedy próbował zhakować Sonic 1, stał się poważnym wirusem.

Chłopak podłączył więc komputer do Internetu, a ponieważ była na nim kamera internetowa, Sonk postanowił sprawdzić, kto to jest, a gdy dowiedział się, że jest to znana postać, która śpiewa z wieloma ludźmi, postanowił otworzyć okno i zaśpiewać z Chłopakiem.

Kto stworzył Friday Night Funkin' vs Sonk.rom?

Ten MOD został stworzony przez Bluespike (Reżyser, Koder i Karta), Splatoon Logan (Artysta, Animator i Asystent Kodowania), axlturo_punkin (Muzyk), Riceeeeeee (Artysta i Pomysły Dio), Hembot (Stworzył Ikony i Pomógł stworzyć logo) oraz Kirby Popstar (Stworzył postać Sonk.rom).

Kontrole
  • CANTAR
  • START

Minitorneos, chat & make friends

Tagi